Atypické roubené a srubové stavby, dřevěné rodinné domy a chaty na klíč – to všechno dodává na náš trh již desátým rokem společnost Woodlife. Na svém kontě má již více než 70 velkých zrealizovaných projektů a bezpočet menších staveb od garáží až po dřevěné konstrukce.

Všechny roubené-srubové stavby staví odborníci z Woodlife z kvalitního sušeného dřeva smrku (lepený profil či masiv) opatřeného dvojitou či trojitou pero-drážkou. Díky tomu do sebe všechny kusy perfektně zapadnout, a není třeba používat žádného dodatečného těsnění.

Všechny domy splňují minimálně standardy nízkoenergetického bydlení. I proto jsou obvodové stěny zatepleny zvolenou izolací podle přání klienta. Stejnou váhu má jeho slovo i při dokončování obvodových stěn (k dispozici je vše od dřevěného obložení až po přírodní kámen) a konečném vnitřním uspořádání místností.

Náš tip: Prohlédnete si typové sruby na stránkách Woodlife a získejte skvělou inspiraci!

Jedinečný rukopis Woodlife

Jen profesionálové na slovo vzatí dokáží ocenit nejenom funkční vlastnosti dřeva, ale také jeho krásu. Proto jsou všechny nosné dřevěné konstrukce od stropních trámů až po krokve hoblované, a v interiéru i exteriéru pohledově přiznané. Srubové domy i víkendové sruby od Woodlife jsou tak velmi krásné na pohled i plně funkční pro celoroční užívání.

 wooo

Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči. Navštivte průběh výstavby srubového domu ve svém okolí nebo si domluvte prohlídku některého ze vzorových domů ve Frýdku-Místku, Boskovicích, Vrchlabí či Praze.

 Na klíč!

Stavby jsou vytvářeny tzv. na klíč. Woodlife se o vše postará tak, abyste se po ukončení prací mohli ihned nastěhovat. Vymrznutí domu nebo dodatečné rozvádění a napojení inženýrských sítí není potřeba. Oceníte i garanci ceny – ta domluvená je konečná, nesetkáte se s žádnými vícepracemi nebo navýšením během, realizace. Montáž je možná po celé ČR a SR a standardem je i kvalitní záruční a pozáruční servis. Pokud je právě vaším snem přirozené  funkční bydlení mezi dřevěnými stěnami, bude pro vás Woodlife tou správnou volbou.