Zájem o bydlení v Praze byl vysoký odjakživa. V Praze je většina sídel velkých společností, a pokud jsme v Praze zaměstnaní a nechceme stále dlouze dojíždět, musíme si zde bydlení najít. Někteří z nás jdou do Prahy za zaměstnáním a lepším životem. Nabídka pracovních pozic v Praze je velmi pestrá a v Praze je procento nezaměstnanosti dlouhodobě pod celorepublikovým průměrem. I to mohou být důvody hledání bydlení v Praze. Jaké možnosti bydlení se v Praze nabízí?

 

Najdou se odpovídající byty?

Každý z nás má pro bydlení odlišné potřeby a představy. Jiné potřeby na bydlení bude mít svobodný muž, jiné mladý pár, jiné rodina a jiné starší rezidenti. Každý z nás také upřednostňuje jiný životní styl a máme jiné priority. Někdo musí být stále v centru dění a jiný zase chce bydlet v klidném přírodním prostředí. Všechno to v Praze bez větších problémů najdete. Projekty od developerů rostou po celém území hlavního města. Stačí si mezi nimi jen vybrat ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 

Stále se nachází nové pozemky

Po celé Praze již v dnešní době rostou novostavby. Dokonce i na místech, na kterých bychom si to ještě před několika lety ani nedovedli představit. Developerské společnosti totiž dělají vše proto, aby nabízeli svým klientům stále kvalitnější bydlení ve stále atraktivnějších lokalitách. Klienti jsou totiž stále náročnější. Prodej bytů v Praze musí dokonale splňovat jejich představy. Splňování potřeb klientů patří mezi hlavní náplň developerských společností u nás. Proto jsou nové projekty vytvářeny podle aktuálních trendů ve stavebnictví, které klienti dobře znají a vyhledávají je.

 

 machdesign2

 

V Praze 8 vznikne zbrusu nová čtvrť

Jedním z největších projektů za poslední desítky let je bezpochyby ten, který je naplánován na Praze 8. Zde se totiž připravuje projekt, který přinese přes 200 000 metrů čtverečních zbrusu nové zástavby. Konkrétně se jedná o Rohanský ostrov, který byl až do nynějška pouze nezastavěnou plochou na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně. Doposud opuštěné místo přinese nové možnosti pro kanceláře, obchody i byty. Jedná se o unikátní projekt, který změní tvář Prahy 8 k nepoznání. Rozhodně se nejedná o projekt, který by byl skvrnou na tváři Prahy. Naopak se stane její chloubou a okrasou. Detailní informace o historii a současnosti Prahy 8 můžete najít na oficiálním webu Prahy 8.

 

Kdo stojí za vznikem tohoto projektu?

Projekt, který na území Prahy 8 vznikne, bude mít název Rohan city. Za jeho naplánováním a realizací stojí developerská společnost Sekyra Group. Ta se řadí mezi největší a nejspolehlivější developerské společnosti, které na našem území figurují. Na svém kontě má společnost už velké množství projektů po celé Praze. Právě díky mnoha zkušenostem v této oblasti společnost doufá, že nové byty Praha 8 v projektu Rohan city přinesou maximální spokojenost všech klientů. Jedná se o moderní, vzdušnou a architektonicky promyšlenou stavbu v krásné části města.