Dnešní svět zkracuje díky internetu vzdálenosti a pracovních nabídek je stále dost. Ale žít ve skutečném velkoměstě evropského formátu je lákavé nejen pro dvacetileté, už jen kvůli možnostem, které takové místo se vší samozřejmostí nabízí.
Kdo se jednou nechá okouzlit Prahou, nebude se chtít vrátit do města, kde vyrůstal. A když se k tomu přidají i nabídky zaměstnání nebo bohatý společenský život, není vlastně ani co řešit, že? První kroky ke splnění životního snu je ale lépe udělat hned…

Krásný byt, který splňuje všechny moderní požadavky
Útulné zázemí, do nějž se budete vždycky rádi vracet. I tak se dají v krátkosti popsat byty na Praze 3, díky nimž bude založení rodiny zase o něco snadnější. Vlastní byt, který může mít až pět pokojů, jistě vyhovuje potřebám i početnějších rodin, takže jistě nemusíte zůstat jen u jednoho potomka.

machdesign.cz_navackove_cz_01

Kromě toho, občanská vybavenost je opravdu pestrá a díky ní nemusíte jezdit nikam daleko, když se třeba porouchá auto nebo děti potrápí menší viróza. Lékař i autoservis budou v docházkové vzdálenosti, totéž platí třeba o supermarketech a restauracích, takže pozadu nezůstane ani kulturní vyžití. A není snad zrovna Praha dějištěm mnoha hudebních koncertů a sportovních klání?

machdesign.cz_navackove_cz_02

Žižkov je místem, kudy procházela světová historie
Když se řekne prodej bytů v Praze na Žižkově, mnohým se jistě hned vybaví velikost tohoto místa v historickém kontextu. Od dob, kdy se zde odehrála bitva mezi husity a křižáky, sice uplynulo ve Vltavě mnoho vody, ale dnes je tu několik památníků nejen na středověk, ale i minulé a předminulé století. Žižkov a jeho vysílač, to je jen jeden z mnoha zajímavých bodů na mapě. Byla by tedy jistě škoda nedat šanci této lokalitě, zvláště pokud ji čeká výborná budoucnost.