Pro někoho typickým přírodním symbolem vzkvétající architektury a pro ty další již nedílnou součástí životního stylu. Roubenky jsou mezi klienty stále oblíbenějším tématem k výstavbě netradičního bydlení, které se v dnešní uspěchané době dokonale vyjímá. Předním odborníkem a zároveň specialistou na výstavbu dřevěných srubů a roubenek je společnost Woodlife, která si na tuzemském trhu vydobyla respekt a uznání nejen ze stran potencionální klientely. Své sruby a roubenky zhotovují výhradně z kvalitního sušeného hoblovaného smrku z masivního dřeva nebo lepeného profilu.

Roubenka na klíč

Nechcete mít s realizací svého bydlení či odpočinkového letoviska žádné starosti? Máte nedostatek času a nechcete se zaobírat formalitami? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, využijte prvotřídní služby zhotovení díla na klíč. Stavební práce se zahajuje až po bližším prozkoumání vašich představ a individuálních požadavků.

Následně již nebrání nic v rychlém a bezchybném postavení roubenky na vámi určeném místě. U drtivé většiny srubů je základ tvořen vodorovně uloženými prvky z nehraněného, polohraněného nebo hraněného řeziva. V otázce energetického hlediska před námi stojí nízkoenergetický objekt odpovídající standardům rodinných domů.

ref_photo_small_zoom_771

Proč Woodlife

Společnost Woodlife využívá flexibilní technologický systém, který dokáže adekvátně reagovat na veškeré požadavky samotných klientů a vnějších vlivů. Veškeré stavby jsou realizovány dle představ klientů a zároveň není problém pro inspiraci využít typového katalogu, kde naleznete již provedené stavby z minulosti, jejichž odkaz doposud slouží ke vší spokojenosti svým majitelům. Udělejte první krok správným směrem a kontaktujte specialisty na zákaznické lince, kde se domluvíte na dalším postupu.