nerez v interiéru

Patříte-li mezi ty, kteří už dlouhá léta přemýšlí o změně interiéru i okolí domu, možná vás napadla varianta využít nerezové prvky. Nerez je stále velice oblíbeným doplňkem tradičních materiálů. Dřevu dodává moderní vzhled a sklu pomáhá dosáhnout ještě výraznějšího efektu.

Nerezové prvky v interiéru

Do interiéru lze zakomponovat nerezové prvky jednoduše. Můžete je najít v každém pokoji. V kuchyni v podobě nerezové lednice či sporáku, v koupelně zase jako nerezovou pračku. Pokud vám ale nestačí nerez jen jako příslušenství nebo nábytek, existuje řešení, jak nerez vkusně zakomponovat do interiéru domu. Nerezové schodiště je vhodnou variantou pro ty, kteří chtějí dodat prostoru harmonii a moderní vzhled. Nerez můžete využít v několika variantách. Pro tradiční použití je vhodné zvolit pouze zábradlí v kombinaci se dřevem či modernějším sklem. Pokud ale chcete udělat ze schodiště ústřední motiv prostoru, můžete si vybrat i schodiště celé z nerezu. Nerezové schodiště má hned několik výhod, mezi ty základní se řadí:

  • moderní design
  • snadná údržba
  • životnost materiálu
  • vysoká odolnost

Díky těmto vlastnostem jsou nerezová schodiště oblíbená ve velkých rodinách s dětmi a domácími zvířaty, ale také v komerčních prostorech.

Nerezové prvky kolem domu

Nerez díky své snadné údržbě a dlouhé životnosti je velice oblíbeným materiálem používaným jako řešení zahrad a kolem domu. Čistý design moderních domů vyžaduje materiály obdobného vzhledu i v okolí domu. Proto je nerez čím dál více používaným materiálem pro brány. Nerezová brána je vysoce stylová a opět ji lze kombinovat s tradičními materiály, jako je dřevo. Díky variaci použití doplňkového materiálu u nerezových bran je možné umístění jak před moderním tak i tradičním domem.
Vysoká odolnost a životnost nerezu nabízí také využití pro zvířata či domácí mazlíčky. Nerezové kotce nabízí útočiště pro exotické ptáky i domácí zvířata. Snadná údržba materiálu dovoluje využití právě na kotce určené pro zvířata.