Obývací stěna BINU - volitelná sestava

Obývací stěny lze brát jako generační záležitost. Poslední kupující, kteří prostě milovali, mají dnes minimálně třicet pět až čtyřicet let. Ale jsou skutečně obývací stěny přežitek, či pouze téma jedné generace? Obývací stěny tu jsou pořád. Dnes a denně na ně můžeme narazit na e-shopech i v letácích kamenných obchodů. Přestože si mnozí myslí, že obývací stěny v žádném případě nekupují, přešel tento trend možná ještě do většího extrému. Dnes zákazníci nevybírají jen pěkně sestavené televizní a konferenční stolky, spolu s vedle stojící skříní. Dnes lidé kupují přímo celé pokoje.

V jaké podobě se obývací stěny dožily dnešní doby?

Přestože už nekupujeme obývací stěny, tak jak je známe, velmi často se jimi necháváme inspirovat. Obchodníci totiž vyslyšeli volání po změně, a přestože stále nabízejí staré známé fotografie sestavené z obývacích stěn v příjemném okolí, prodávají ne celé stěny, ale jednotlivé kusy. Proto si můžete vybrat oblíbenou sestavu a zní si koupit třeba jen konferenční stolek. Tento způsob prodeje se netýká jen obývacích stěn. Do každého pokoje v domě si můžete pořídit nábytek z volitelných sestav, například v ložnici se vám nelíbí vaše stávající postel, jednoduše ji vyměňte za tu, která vypadala na fotografii perfektně.

Měli bychom tedy zvolit volitelnou sestavu?

Nikdo by vám neměl říkat, že něco je či není módní. Pokud se vám líbí obývací stěna přesně tak jak je vyfocená, netrapte se a kupte ji. Jestli se vám naopak líbí nábytek ze dvou různých sestav, zkombinujte ho a vytvořte si vlastní design. Prodejci z vás vlastně díky tomuto kroku udělali amatérské designéry. Aniž byste se museli moc snažit, vytvoříte si vlastní jedinečný interiér. Ať už se tedy rozhodnete pro kteroukoli variantu, myslete na to, že v domě budete žít vy, a to je to důležité.