V posledních letech zažívají neuvěřitelný boom. Jejich vizáž je propracována do sebemenších detailů, vzory, barvy a motivy jsou více než pestré a jejich oblíbenost neustále roste. Stále více lidí jim dává přednost před nesmrtelnou klasikou v podobě záclon, jejichž využití v posledních letech výrazně klesá. Dají se využít nejen jako jeden ze způsobů stínící techniky, ale zároveň i k modernímu rozdělení místností. Jsou elegantní, účinné, brání před sluníčkem i vtíravými pohledy sousedů či kolemjdoucích lidí. Díky svému vzhledu a snadnému ovládání vystrčily ze scény způsoby stínění, jako jsou záclony či žaluzie. Jaké výhody mají a proč byste je doma měli mít?

Proč zrovna japonské stěny?

Napadá vás otázka: Proč si pořizovat speciální posuvné stěny, když se dá stínit obyčejnými žaluziemi? Odpověď je zcela jednoduchá: žaluzie se dají použít jediným způsobem – a to právě ke stínění, nic dalšího vám nenabídnou. Japonské posuvné stěny mají jedno významné plus navíc. Můžete je využít i k rozdělení místnosti. Navíc jsou k dostání v zajímavých vzorech, pestrých barvách a originálních motivech, mezi kterými si jistě dokážete vybrat.

Kde si vybrat?

Na trhu je k dostání neskutečné množství japonských stěn od nejrůznějších výrobců. Ovšem ne každý vám může nabídnout kvalitu, kterou jistě očekáváte. Nabízí se tedy otázka: u koho si japonskou stěnu vybrat? Chcete-li opravdu kvalitní výrobek, u kterého se nebudete muset obávat, že jakmile zatáhnete za šňůrku, zůstane vám v ruce a vy se tak velice brzy budete muset pohlédnout po jiném a opět do toho investovat vaše peníze, vložte svou důvěru internetovému e-shopu almma.cz Proč? Jim záleží na kvalitním provedení a samozřejmě na vaší spokojenosti.

Jak se dají ovládat?

Japonské posuvné stěny nejsou na ovládání vůbec náročné, díky čemuž jsou stále oblíbenější a vyhledávanější. Můžete je ovládat velice pohodlně pomocí vypínače, nebo dát přednost rádiově dálkovému ovladači. A co manuální stránka? Manuálně stěny můžete posouvat pomocí řetízku nebo lehkým zatáhnutím za madlo. To se pomocí magnetu umístí na látku, takže nedochází k opotřebení látky. Japonské stěny vám tak poskytují pohodlný a vysoce komfortní způsob ovládání.