Mnoho lidí srubové domy obdivuje při každém průjezdu v jejich těsné blízkosti. Někdo se dokonce možná i zasní a na malou chvíli si představí, jaké by to bylo v jednom takové trávit volné chvíle se svou rodinou. A na straně druhé stojí spokojení majitelé, kteří by tuto stavbu již nikdy nevyměnili za jiný typ domu. Pokud se chcete i vy stát jedním ze spokojených klientů, obraťte se na společnost Woodlife a nechte si vyhotovit předběžnou cenovou nabídku odrážející se od vašich specifických představ. V tomto článku se podíváme na průběh výstavby srubového domu a všechny sounáležitosti vedoucí ke zdárné realizaci výstavby takového domu.

Průběh výstavby srubového domu

Průběh výstavby srubového domu není zatížen složitostí realizace cihlových domů. Právě díky těmto skutečnostem je v mnohých případech výstavba otázkou jen několika málo měsíců nebo dokonce týdnů. Vždy záleží na celkové složitosti a individualitách zahrnutých skrze vaše představy do stavebního plánu.

Výstavba je tedy úzce spojena s náročností a rozsahem celého projektu. Pokud se zaměříme na oblíbené srubové chaty, zde je možné celou realizaci zvládnout i do několika dnů. Vše začíná betonovou deskou v požadovaném půdorysu. Následně se na místo určení přivezou veškeré díly a příslušenství určené ke smontování srubového domu v podobě srubové konstrukce.

Výstavba srubového domu od Woodlife

Společnost Woodlife se řadí mezi specialisty na výstavbu a zdárnou realizaci srubových domů s dlouhou životností. Na jejich stránkách pro lepší představu naleznete podrobnou fotogalerii přímo z výstavby dřevostaveb. Tato virtuální vizualizace vám poskytne všechny potřebné odpovědi na vaše dosavadní otázky.

Výstavba dřevostavby je pod zastřešením proškolených a zároveň kvalifikovaných dělníků dokonalou podívanou. Dům vyrůstá takřka před očima, jen málo kdo by po shlédnutí realizace mohl říci, že stavba cihlového domu je snadnější, čistší nebo snad rychlejší.