Mít kvalitní pojistku je velká životní výhra. V případě, že se stane cokoliv, máte za sebou profesionální oporu, která vám rychle pomůže z nepříjemné situace. Nyní se podíváme na základní pojistku, kterou si lze sjednat online.

Pojištění majetku

Nečekané životní situace si do svého vlastního života nepřeje nikdo z nás, a bohatě nám stačí, když je vidíme v televizi. Pojištěný majetek je záruka toho, že se v noci dobře vyspíte. I kdyby se zrovna vám něco přihodilo, máte za sebou tým profesionálů, kteří se o vše postarají. Váš majetek je tak chráněn v případě požáru, povodně nebo bouře. Stejně tak vám pojišťovna vše uhradí, když sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky, ztratíte klíče nebo si zabouchnete dveře od bytu. Může se stát, že někoho omylem zraníte při sportu. Všechny tyto životní situace máte pojištěné, jste v klidu.

Pojištění online

Není potřeba dojíždět na pobočku pojišťovny. Vyhněte se nepříjemnému nátlaku a mnohdy nepříjemným úředníkům. Pojistit si majetek online je mnohem výhodnější. Na prostudování pojišťovací smlouvy máte dostatečný prostor a na veškeré dotazy a detaily, které vám nejsou jasné, se zeptáte pomocí hovoru se zákaznickou podporou, kde se ochotně věnují každému klientovi.

Pojištění domácnosti

Každý z nás, ať již bydlíme ve vlastním nebo v pronájmu, bychom měli mít sjednané pojištění majetku. Chráníme tak naše rodinné finance při nečekaných situacích. Pojistit si kromě bytu a domu až se dvěma bytovými jednotkami lze i nemovitost ve stavbě nebo chalupu. Jediné, co potřebujete pro sjednání pojištění znát, je obytná plocha vaší domácnosti v metrech čtverečních.

Mít dobrou pojistku se skutečně vyplatí. V rámci pojištění majetku máte navíc pojistku občanské odpovědnosti pro všechny členy vaší společné domácnosti.