Toužíte žít spokojený život v našem hlavním městě? Pokud ano, musíte si v první řadě vybrat to správné místo. Každá městská část Prahy je jiná a ne vždy vhodná například pro rodinné bydlení. Naštěstí i pro vás je nyní z čeho vybírat. Především developerské společnosti se snaží uspokojit vysokou poptávku a staví projekty na atraktivních místech ve znamení maximálního komfortu. Jedním z nich je právě projekt NA VACKOVĚ. Na co se můžete těšit?

Perfektní spojení lokality a stavby

Projekt NA VACKOVĚ nabídne nové byty v Praze 3 v městské části Žižkov. Nové budovy s moderními byty se staví v blízkosti ulice Olgy Havlové. Vyrostou zde celkem 3 maximálně 5 podlažní budovy, které perfektně zapadnou do stávající zástavby. Velkou výhodou projektu koncepce bytů – postaveny budou tak, aby nabídly maximální přísun denního světla, byly vzdušné a současně poskytly velkorysý prostor.

machdesign.cz_navackove_cz_01

 

Vznikne celkem 202 bytů. 85 z nich budou malá studia, která jsou vhodná jako startovací bydlení, dále 26 bytů o dispozicích 2+kk. Tyto malé byty jsou vhodné nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. O menší byty v centru Prahy je totiž trvale vysoký zájem a je možné je dlouhodobě pronajímat či v budoucnu výhodně prodat. Projekt nabídne ještě 81 bytů o velikosti 3+kk, které jsou ideální pro bydlení v Praze pro rodiny. Na své si přijdou i milovníci luxusu – pro ně vznikne celkem 10 bytů 4+kk. Byty budou mít balkony, terasy a ty přízemní dokonce vlastní minizahrádky.

machdesign.cz_navackove_cz_02

 

Kousek do centra i do přírody

Budoucí rezidenti si budou moci užívat nejen moderně řešené byty. Velkou výhodou bydlení zde bude perfektní spojení do centra města i do přírody. Nedaleko leží například nádherné parky Židovské pece a Balkán. V blízkém okolí se nachází i obchody, lékařská zařízení, proslulé Kino Aero a další možnosti kulturního vyžití.

machdesign.cz_navackove_cz_03

 

Byty jsou již v prodeji

Projekt má být dokončen ve druhém čtvrtletí roku 2016, a proto byl prodej bytů Žižkov již zahájen. Pokud zjistíte, že chcete bydlet právě zde, nesmíte se rozmýšlet příliš dlouho. Ty nejlepší byty by mohly být rychle vyprodány. Jestliže se rozhodnete a budete potřebovat vyřídit hypotéku, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm cenné rady, na co si musíte dát při vyřizování hypotečního úvěru pozor.