Co si budeme nalhávat, jsme národ chatařů. Ale není se za co stydět, sice je to pozůstatek bývalého režimu, ale odjet na víkend někam z města, užívat si přírody a klidu, to má něco do sebe.

Pokud nejste tramp, tak asi rádi složíte hlavu někde pod střechou, někde kde bude teplo a sucho. Právě pro vás má společnost Woodlife v nabídce srubové chaty, které se stanou vaším útočištěm pro vaše víkendové útěky od civilizace.

Stavba bez starostí

Chaty jsou vyrobeny ze sušeného smrkového dřeva, o kvalitu se tedy nemusíte bát.
Případné individuální potřeby a přání zákazníka rádi vyplníme a zrealizujeme.

Ke každé stavbě můžeme rovnou vypracovat také dokumentaci ke stavebnímu povolení, ohlášení stavby nebo studii. Srubové chaty si můžete upravit dle svých představ, takže nabízíme stavby ve velkém množství rozměrů.

okk

Společnost Woodlife se specializuje na stavbu a realizaci srubových domů a roubenek. Pokud si objednáte srubovou chatu, získáte nejen chatu, ale hlavně relaxační místo, které bude mít jedinečnou atmosféru. Dřevo je materiál, který sám o sobě vytváří zajímavou atmosféru. Navíc má mnoho výhod, ať už jde o vhodnost dřeva pro alergiky nebo o tepelnou samoregulaci.

Chatka na klíč

Chcete strávit příjemný víkend na chatě co nejdříve? Máte štěstí, Woodlife chaty jsou na klíč, takže o stavbu nemusíte mít starost. Firma postaví chatu podle vašich představ, vy jen přijdete, dostanete klíče a váš víkendový relax může začít. Bydlení nikdy nebylo jednodušší.

Pokud vás víkendy ve srubové chatce zaujali, nezapomeňte se podívat na dosavadní stavby, které společnost Woodife realizovala.

Relaxujte v přírodě a daleko od civilizace, nenechte se rušit žádným moderním vjemem. Tradiční a praktické bydlení pro relaxační víkendy.