Pokud máte malou garsonku v našem hlavním městě, byla by jistě škoda ji patřičně nevyužít. Není-li pronajatá dlouhodobě, můžete popřemýšlet o takzvaném krátkodobém pronájmu. Vše samozřejmě bez spousty formulářů, složité administrativy a nutnosti investovat desítky hodin vašeho času.

Jistě, jde to totiž i jinak, jednoduše svěříte záležitost do rukou profesionálů – a pak už jen sledujete, jak příjmy z pronájmu rostou. Turisté se totiž často zajímají o alternativu drahých hotelů, takže jim vaše nabídka rozhodně přijde vhod!

Rychlá dohoda a komplexní služby pro všechny

Můžete mít jasno klidně ještě dnes, protože správa krátkodobého pronájmu v Praze je nezávaznou nabídkou pro všechny, kteří chtějí, aby jejich nemovitost byla rentabilní a současně s ní neměli zbytečné starosti navíc.

Real estate agent showing new apartment to owner

Vlastně, tady nebudou starosti vůbec žádné – protože profesionální správce se o vše postará doslova od A do Z. Vhodná forma reklamy, úklid a údržba, stejně jako osobní kontakt s hosty, kteří podobný přístup ocení a zanechají pozitivní hodnocení nebo se dokonce budou rádi vracet. Co si potom jako pronajímatel ještě více přát, že?

Profesionální fotogalerie, která přitáhne zaručený zájem

Trh s ubytováním má svá specifika. Vyhraje ten, kdo svou nemovitost odprezentuje jako jasné číslo jedna, o kterém ani nelze pochybovat. Dopomoci k tomu mohou do značné míry i profesionálně laděné fotografie objektu, díky nimž bude zájem hostů prakticky zajištěn.

machdesign.cz_letmeinn_cz_02

Podobně, jako šaty dělají člověka, tak apartmán potřebuje kvalitní galerii, která ho představí jako útulné místo se strategickou polohou v rámci Prahy. Kalkulace správy Airbnb bude připravena takřka obratem, vše je také zcela nezávazné, takže se stačí jen informovat. Nakonec, v Praze se dá dělat řada zajímavých věcí, je jisté, že se zde nebude nikdo nudit, a to nejen během letních měsíců…